Josef Holý (Pepe)

Disciplína Box
Datum narození 22.02.1988
Váha 84 Kg
Výška 174 cm

Ahoj, 
vždy bylo mým snem zažít ten pocit zápasu mezi provazy, ale chyběl mi hnací motor jít si zatím. Vždy jsem byl sportovně založený člověk, ať už to byla cyklistika, fotbal, běžecké lyžovaní nebo fitness. Nikdy jsem však žádný sport nedělal na profesionální úrovni, ale jen pro svůj vlastní dobrý pocit.

Myslel jsem si, jestli už není pozdě začínat s boxem, přeci jen 30 let už mi bylo před nějakou dobou, ale když mě oslovil pan Malý z H&S teamu, zda se nechci podívat a zkusit si trénink v jejich gymu, neváhal jsem a šel jsem do toho!

Bylo a je to hodně náročné, ale čas neúprosně letí a já vím co chci a zatím si jdu s podporou celého H&S teamu. Věřím, že se mi povede splnit si svůj malý sen a dostanu se do ringu, kde udělám maximum a předvedu kvalitní výkon. Kdo ví, co bude následovat. Zatím makáme na jediném cíli, který je teď důležitý, a co bude dál po prvním zapase? No určitě druhý, ale nad tím teď nepřemýšlím, žiju přítomností a na tu se maximálně soustředím. Věříme, že další cíle jistě budou následovat. 

V tuto chvíli nemám žádné profesionální výsledky ani tituly a jsem na začátku své cesty. I přes počáteční drobná zranění a útrapy do mě celý team vložil důvěru, čehož si vážím. Věřím svému teamu a věřím v sebe. Jsem přesvědčen, že jim to v budoucnu budu moci oplatit svými výkony. 

Teď už vím, že na to, aby mohl člověk začít není nikdy pozdě. Limitem není pětatřiceti ani čtyřicet let. Člověk může začít prakticky kdykoli. Nikdy není pozdě dělat věci, které vás naplňují. Někdo chodí do hospody, někdo na tréninky. My v tom máme jasno! 

Děkuji H&S teamu za projevenou důvěru!!!

Sponzoři a partneři